top of page

Hakkımızda

Hiç bir yerde okuyamayacağınız ekonomi ve politika analizleri.

Türkiye'de konuşulmayan, söylenmeyen, bilinmeyenler.

Piyasa analizinde Türkiye sınırlarının dışından bir bakış açısı.

KaplanEconomics©, 2018 yılından beri global piyasaların ve Türkiye ekonomisinin analiz edildiği bir elektronik ekonomi dergisidir. Virex Media Ltd çatısı altında Birleşik Krallık'tan Türkçe yayın yapmaktadır.

Temel felsefemiz; Türkiye'deki yerel ve global iktisadi gelismeleri yorumlamak, piyasalarda yaşanan bilgi kirliliğini gidermek adına, kaliteli çalışmalar hazırlamak ve yayınlamaktır.

KaplanEconomics©, sadece Aboneleri tarafından fonlanmakta olup, bağımsız bir yayıncıdır. Analizlerimiz ve tüm çalışmalarımız bize aittir. Yayınlarımız, Türkiye'deki muadillerine göre benzersiz yapıdadır. Piyasaları, yabancı kurumlar gibi, ancak onlardaki genel kanının ötesinde, benzersiz bir anlayışla analiz ediyoruz.

Maalesef, herkesin gördüğünü görüyorsanız, artık çok geçtir. Finansal piyasalar, günden güne daha vahşi ve acımasız bir hal almaktadır. 2020'de ilk FLASH CRASH krizi yaşandı ve KaplanEconomics© olarak bu krizi bir kaç ay önce haber verdik.

KaplanEconomics©'in tüm geçmiş çalışmaları sistemde bulunmaktadır ve Abonelere açılmaktadır. Geçmişten bugüne ne söylediğimizi ve sonunda ne olduğunu kıyaslayarak inceleyebilirsiniz.

Döviz, Pariteler, Emtialar, Değerli Metaller, Genel Ekonomi, Siyaset, Global Politika, İstihbarat...vb değişik konularda raporlarımız çıkmaktadır.

Abonelik bölümünden, tüm yayın paketlerimizle ilgili bilgi alabilirsiniz.

"Siyaset, ekonominin oğludur!"

KAPLAN ECONOMICS

bottom of page