top of page

Gayrımenkul Danışmanlığı

GAYRIMENKUL DANIŞMANLIĞI

Gayrımenkul ne zaman alınır?

Gayrımenkulde doğru zaman ve doğru yer, kazanç getirir.

Her yerden gayrımenkul alınmaz.

Emlakçılara göre, her gayrımenkul doğru yatırımdır. Çünkü onlar satıyor.

Gayrımenkul yatırımı, Türkiye gibi nüfusu artan, denetimsiz şehirleşen, dolayısıyla aşırı yerleşimi teşvik eden ülkelerde riski düşük bir tercihtir. Ancak, her zaman gayrımenkul alınmayacağı gibi, her yerden ve her tür gayrımenkul de alınmaz.

Gelişen bölgelerin tesbiti, doğru zamanlama, doğru gayrımenkul ve hatta doğru proje ile iyi bir getiri sağlamak mümkün olabilir.

Yalnız alım satım değil, gayrımenkul geliştirme alanında da ciddi fırsatlar vardır. Bu fırsatları değerlendirmek için, sektöre iktisadi olarak da hakim olmak gerekir.

KaplanEconomics© olarak, gayrımenkul sektöründe size özel iktisadi danışmanlık verebilir, hatta sizi doğru projelere yönlendirebiliriz.

Gerek inşaat, gerek iç ve dış dizayn alanındaki partnerlerimizle, size uygun bir gayrımenkul yatırımının tesbiti ve size en uygun şekilde değerlendirilmesi için yardımcı olabilir.

İngiltere'de gayrımenkul yatırımı yapmak isterseniz, buradaki partnerlerimizle de işbirliği içinde size uygun seçenekler sunabilir.

Gayrımenkul alanında yapılan en büyük yanlış, zamanlamaya önem vermemektir. Gayrımenkul almak her zaman doğru değildir. Bazen, likit kalmak, gayrımenkul almaktan daha doğru bir tercih olabilir. Özellikle Türkiye gibi volatil ekonomilerde zamanlama daha bir önemli olmaktadır.

Unutmamak gerekir ki, tüm faaliyetler ve tüm değerler, iktisadidir ve analiz edilebilir. Yatırım yaparken, kararları bilimsel yöntemlerle ve yaklaşımlarla almak, sizin için en düşük riskli tercihi yapmak manasına gelir.

Gayrımenkul danışmanlığı konusunda, iktisadi olarak destek almak isterseniz, bize İLETİŞİM bölümünden ulaşabilirsiniz.

bottom of page