top of page

İngiltere'de Şirket Kurma

İNGİLTERE'DE ŞİRKET KURMA

Varlıklarınızın tamamını Türkiye'de saklamak doğru bir tercih mi?

Türkiye'de gerçekten sermayeniz güvende mi? Hukuk sermayenizi koruyor mu?

Dijital işlerinizi İngiltere'den Dünya'ya satmak daha prestijli olmaz mıydı?

Bir gün, hukuksuz bir şekilde, varlıklarınıza el konulmayacağına emin misiniz?

Türkiye'deki varlıklı insanların, kriminaller tarafından hedeflendiğini biliyor muydunuz?

Ailenize, Türkiye'de dokunulamaz bir servet bırakmak istemez miydiniz?

Yurtdışında şirket sahibi olmak, prestijlidir.

Şimdi, büyük zorluklarla kazandığınız varlıklarınızı güvence altına alma zamanı!

Türkiye'de işleriniz büyüdüyse, tüm varlıklarınızın tek bir ülkede olması risktir. Serveti farklı ülkelere dağıtmak, siz ve aileniz için finansal olarak daha güvenlidir.

 

Türkiye gibi ülkelerde başınıza ne geleceğini bilemezsiniz. Eğer yeterince servetiniz varsa, artık yurtdışına yatırım yapmak ve varlıklarınızı yurtdışında saklamak zamanı gelmiştir.

KaplanEconomics© olarak, size İngiltere'de şirket kurmanızda yardımcı oluyoruz. Şirket nasıl kurulur? Muhasebesi nasıl tutulur? Yıllık yapmanız gereken işlemler nelerdir?

Sadece İngiltere'de şirket kurmakla kalmayıp, aynı zamanda burada GAYRIMENKUL yatırımı da yapabilirsiniz. Bu konuda da size gayrımenkul bulma, satın alma ve ardından kiralama işlemlerinizde yardımcı oluyoruz.

İngiltere'de şirket kurmak, sadece servet sahipleri için değil, DİJİTAL alanda iş kuracak herkes için tavsiye edilir. Eğer temel muhasebe bilgisine sahipseniz, İngiltere'deki şirketinizin hesap düzenini yürütmek için kimseye ihtiyacınız yoktur. Belli ciro ve personel sayısı rakamlarına kadar, İngiltere'de şirketlerin vergi beyan işlemleri ve sistemi çok kolaydır.

Dolayısıyla, dijital girişimcilik için, Türkiye yerine İngiltere çok daha doğru bir adrestir diyebiliriz. Yazılımcılar, Tasarımcılar, Yazarlar...vb. internetten yürütülebilen her iş için İngiltere doğru adrestir.

İngiltere'de şirket kurulumu, dünyanın her yerinden ödeme alabilecek altyapı, ön muhasebe girişi için altyapı, yıllık bilanço ve diğer beyanlar için en düşük maliyetli seçeneklerin KNOW HOW bilgisini size aktarıyoruz. Hatta, web adresiniz ve e-posta altyapınıza kadar ücretsiz çözümlerle size yardımcı oluyoruz.

Ve en önemlisi, İngiltere'de şirket sahibi olmak, burada bir ciro yapıyor olmak, sizin için global bir prestij kaynağı olacak ve pek çok kapının daha kolay açıldığını göreceksiniz. İngiltere'deki bir şirket, Türkiye'den erişimin imkansız olduğu ödeme altyapılarına, teknolojilere ve başka her türlü ara sisteme erişim sağlar.

İngiltere'de gelir elde ediyor olmak, yarın VİZE başvurusu için de ciddi avantaj sağlayacaktır. Çünkü, bu ülkelere girişte dikkat edilen en önemli konu, gelecek kişinin yeterli gelire sahip olup olmadığının (ve gelirin legal olmasının) tespitidir. Örneğin, İngiltere'ye yerleşmek istediğinizde, belli bir hesap bakiyesi ve geçmişi olan bir şirketinizin olması, sizin Türkiye'den toplayacağınız finansal bilgileri karşıya kabul ettirmek yerine, çok daha güvenli ve doğru bir yoldur. İngiltere gibi ülkeler, kriminalleri istemezler ve bunun tesbitinde gelirin kaynağına bakarlar. İngiltere'de şirket sahibi olmak demek, bu gelirin denetim altında olması demektir.

Çok gözardı edilen konulardan birisi de, Türkiye'deki varlıkların her zaman güvence altında olduğu yanılgısıdır. Halbuki; iflas edebilirsiniz, ülkede sistem yıkılabilir, topyekün bir savaş çıkabilir, doğal bir afet ekonomiyi yıkabilir, veya başka bir sebeple varlıklarınıza el konulabilir. Ancak, suç geliri ile elde edilmediği sürece, kimse sizin İngiltere'deki varlıklarınıza dokunamaz!

Bugün Türkiye'den Dünya'ya dijital iş satan birisi, pek çok ödeme kanalını dahi kullanamamaktadır. Halbuki, emeğinizi İngiltere'deki şirketinizden satabilir, kazançlarınızı burada saklayabilirsiniz.

İngiltere'nin en büyük avantajlarından birisi de, burası korunaklı bir HUKUK DEVLETİDİR. Şirketinizi kurduktan sonra, devletle kuracağınız mükellef ilişkisinin basitliğine ve netliğine siz de şaşıracaksınız.

İngiltere, aynı zamanda ABD için mükemmel bir kapıdır. Eğer bir gün İngiltere'ye yerleşir ve vatandaşlık alabilirseniz, her yıl 6 ay ABD'de oturabildiğinizi biliyor muydunuz?

İngiltere'ye çocuklarınızın eğitimi için başvurduğunuzda, size ait İngiltere'deki bir şirketin, başvurunuzda size avantaj sağlayacağını biliyor muydunuz?

İngiltere'ye ekonomik olarak yerleşmek, sizin için en doğru ticari kararlardan birisi olacaktır. Türkiye'de büyük sermaye sahibi pek çok grup, varlıklarını yurt dışına taşımıştır. Çünkü, servet saklamak için Türkiye doğru adres değildir ve risklidir.

Biz, KaplanEconomics© olarak, servetinizin seviyesine göre, varlıklarınızı iki, üç ya da dörde bölmenizi öneriyoruz. Bunlar;

- Türkiye

- İngiltere

- Offshore

- Kripto Varlık (Borsalarda saklayarak değil.)

şeklindedir.

Bu konularda danışmanlık almak için, bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere'de standart şirket kurma hizmet bedelimiz 1000$ + VAT şeklindedir. Masraflar ise genellikle yıllık 200$'ı geçmemektedir. İngiltere'de yapmak istediklerinizle ilgili ek hizmet taleplerinde ise, talebin niteliğine göre bir fiyatlandırma yapıyoruz.

Başvuru için İLETİŞİM kısmından bize ulaşabilirsiniz.

bottom of page